Zapisy online

Formularz zgłoszenia

VII Ultramaraton Leśna Doba

2024-09-28 Róża gm. Dobroń

Maksymalna ilość miejsc startowych 130. Do tej pory zapisało się 149 zawodników (55 kobiet , 94 mężczyzn) w tym 103 z opłaconym wpisowym.

Opcje:

*1) Czy chcesz otrzymać fakturę?
*2) Oświadczenie

Oświadczam, że jestem zdrowy i posiadam aktualne badania lekarskie, przyjmuję na siebie odpowiedzialność za stan zdrowia w trakcie trwania imprezy oraz startuję na własną odpowiedzialność. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym do zawodów (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych) przez Organizatora imprezy, firmę inesSport Agnieszka Wolska-Sobecka oraz podmioty współpracujące z Organizatorem przy realizacji tej imprezy. Zapoznałem się z regulaminem imprezy i Klauzulą informacyjną​, znam ich treść i zobowiązuję się do ich przestrzegania.

Usługi dodatkowe
 • Oficjalna koszulka ULD 7.0

  80.00 PLN

  Koszulka biegowa marki PRO. Sportswear, z technologią ActiveAir™ charakterystyka:
  - sportowy lekki krój z płaskimi szwami
  - konstrukcja z dwóch termoaktywnych dzianin
  - przód i rękawy: lekka dzianina o strukturze delikatnej łezki, 100% poliester
  - tył: ultralekka, elastyczna siatka o podwyższonej przepuszczalności powietrza i zarazem zwiększonej termoaktywności, 87% poliester, 13% elastan
  - oddychające włókna obydwu dzianin
  - zaprojektowana i uszyta w Polsce

Wybrane dodatki:

Podsumowanie

KONTAKT - OBSŁUGA PŁATNOŚCI
 platnosci@inessport.pl

KONTAKT - OBSŁUGA TECHNICZNA
 kontakt@inessport.pl
 570 783 336

Biuro czynne:
poniedziałek-piątek: 9:00 - 16:30
sobota-niedziela: nieczynne

Pomiar czasu w Łodzi - od tego zaczynaliśmy, teraz swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Jeśli szukasz firmy, która profesjonalnie przeprowadzi pomiar czasu na zawodach sportowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu!