Zapisy online

24Czerwiec2018

Biegamy – Polesie 2018

Polesie/Łowicz

Lista startowa Regulamin Strona www 
24Czerwiec2018

VI Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego

Radomsko

Lista startowa Regulamin Strona www 
29Lipiec2018

Triathlon Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka

Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie na dystansie olimpijskim

2018-07-29
Rawa Mazowiecka
Lista startowa Formularz zgłoszenia Strona www 

Ogólnopolskie Zawody w Aquathlonie dla Dzieci

2018-07-29
Rawa Mazowiecka
Lista startowa Formularz zgłoszenia Strona www 

Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie na dystansie 1/10 IM

2018-07-29
Rawa Mazowiecka
Lista startowa Formularz zgłoszenia Strona www 

Mistrzostwa Polski Sztafet Samorządowych w Triathlonie na dystansie olimpijskim

2018-07-29
Rawa Mazowiecka
Lista startowa Formularz zgłoszenia Strona www 
4Sierpień2018

4. Ultra Kamieńsk 2018

Góra Kamieńsk

Sztafeta Góry Kamieńsk

2018-08-04
Góra Kamieńsk
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

Nocna Szóstka

2018-08-04
Góra Kamieńsk
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

Półmaraton z górką

2018-08-05
Góra Kamieńsk
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

Ultra Kamieńsk - 65 km

2018-08-05
Góra Kamieńsk
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
18Sierpień2018

VII Półmaraton Chmielakowy

Krasnystaw

VII Półmaraton Chmielakowy o Puchar Burmistrza Krasnegostawu

2018-08-18
Krasnystaw
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

VII Półmaraton Chmielakowy o Puchar Burmistrza Krasnegostawu - bieg młodzieżowy

2018-08-18
Krasnystaw
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
25Sierpień2018

8. Bieg Fabrykanta

Łódź

8. Bieg Fabrykanta

2018-08-25
Łódź
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

8. Bieg Małego Fabrykanta

2018-08-25
Łódź
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
26Sierpień2018

V Bieg Chełmońskiego

Radziejowice

Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
8Wrzesień2018

III Dycha z hakiem w Borowinach

Borowiny k. Skierniewic

Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
8Wrzesień2018

III Kamieńszczańska Dycha

Kamieńsk

Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
15Wrzesień2018

3. Triathlon Stryków

Stryków

3. Triathlon Stryków - dystans 1/4 IM

2018-09-15
Stryków
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

3. Triathlon Stryków - dystans 1/8 IM

2018-09-15
Stryków
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

3. Triathlon Stryków - sztafety

2018-09-15
Stryków
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
16Wrzesień2018

6. Kleszczów na Piątkę

Kleszczów

Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
23Wrzesień2018

II PABIANICKI MARSZ NORDIC WALKING „FORMA NA PIĄTKĘ”

Terenin

II PABIANICKI MARSZ NORDIC WALKING „FORMA NA PIĄTKĘ”

2018-09-23
Terenin
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

RAJD NW – przy II PABIANICKI MARSZ NORDIC WALKING „FORMA NA PIĄTKĘ”

2018-09-23
Terenin
Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 
13Październik2018

II Ultramaraton Leśna Doba

Róża gm. Dobroń

Lista startowa Formularz zgłoszenia Regulamin Strona www 

KONTAKT - OBSŁUGA TECHNICZNA
 kontakt@inessport.pl
 570 783 336

KONTAKT - OBSŁUGA PŁATNOŚCI
 platnosci@inessport.pl

Biuro czynne:
poniedziałek-piątek: 9:00 - 16:30
sobota-niedziela: nieczynne